loader-logo

Meie meeskond

Üksi saame teha nii vähe, koos suudame teha nii palju.

Me armastame numbreid, kaasaegseid tehnoloogiad ja oma kliente

Meie tänane meeskond koosneb seitsmest kirglikust ja kogenud raamatupidajast. Nende hulgas on viienda ja kuuenda kvalifikatsioonitaseme raamatupidajaid. Kokku on meie töökogemus ca 80 aastat. Mis meid ühendab? Me armastame numbreid, uusi tehnoloogiaid ja meil on tugev soov aidata oma kliente kasumi kasvatamisel.

Maailm areneb väga kiiresti ja ka raamatupidaja töö ei ole enam sama. Oma igapäevases töös me muudame raamatupidamist kaasaegsemaks ja tehnoloogilisemaks, kasutame kõiki võimalusi raamatupidamise automatiseerimisesks. Selle tulemusena on raamatupidajal ja firmajuhil rohkem aega keskenduda äri arendamisele. Me usume et raamatupidaja on firmajuhi parim strateegiline partner ja see koostöö ei tohiks mitte mingil juhul piirduda dokumendivahetusega ja aruannete esitamisega. Soovime anda oma panuse uue põlvkonna ettevõtjate arengusse, kes arvestavad oma ettevõttetes numbrite, mitte sisekõhutundega.

Oleme oma elukutse fännid ja keskendume pidevale igapäevasele arengule, mida pooldame ka oma klientide seas. Usume siiralt et see on parim eksisteerimise strateegia tänapäevases kiiresti arenevas maailmas.

Mida veel peame tähtsaks? Usaldusväärsust ja kindlustunnet! Just sellist raamatupidamisteenust me pakkume täna.

Meie kliendid on meie mõttekaaslased. Kui tunned et Sinu maailmavaade on meile lähedane - broneeri omale aeg tasuta konsultatsioonile ja saame lähemalt tuttavaks!

© Kõik õigused kaitstud.